Novinky a aktuality


14. Vzdělávací a diskuzní gastroenterologické dny

Ve dnech 8.-10. 12. 2016 se v prostorách karlovarského hotelu Thermal konala tradiční akce s názvem 14. Vzdělávací a diskuzní gastroenterologické dny. Na akci se registrovalo 922 osob, zaznělo 156 odborných sdělení a bylo uspořádáno 5 odborných sympózií. V předvečer zahájení kongresu proběhla schůze výboru České gastroenterologické spolčenosti ČLS JEP. Fotografie ze zasedání a průběhu [...]

25th UEG Week – Barcelona

Vážení členové České gastroenterologické společnosti, ve dnech 28. 10. – 1. 11. 2017 bude v Barceloně probíhat 25th UEG Week. Informace jsou k dispozici zde.

Pozvánka na shromáždění členů České gastroenterologické společnosti ČLS JEP

Vážené členky a členové ČGS ČLS JEP, dovolujeme si Vás pozvat na shromáždění členů ČGS, které se uskuteční dne 9. prosince 2016, ve 13:30 ve Velkém sále hotelu Thermal, Karlovy Vary.   Těšíme se na setkání!

XXII. Hradecké gastroenterologické a hepatologické dny, XII. Mezinárodní endoskopický workshop

Vážení členové České gastroenterologické společnosti, dovolujeme si Vás informovat o tom, že Lékařská fakulta UK a Fakultní nemocnice Hradec Králové pořádají ve dnech 15. – 16. 3. 2018 XXII. Hradecké gastroenterologické a hepatologické dny a XII. Mezinárodní endoskopický workshop. Informace jsou k dispozici zde.

Dr. Bares Award 2017

Vážení členové České gastroenterologické společnosti, vedení farmaceutické společnosti PRO.MED.CS Praha a. s. vyhlašuje pro rok 2017 mezinárodní soutěž v kategorii Publication o nejlepší vědeckou práci z oborů gastroenterologie a hepatologie nebo na téma metabolický syndrom. Bližší informace jsou k dispozici zde: Dr. Bares Award 2017. Pravidla soutěže 2017.