Novinky a aktuality


40. České a Slovenské endoskopické dny, 19. Endoskopický den IKEM

Vážení členové České gastroenterologické společnosti, ve dnech 17. – 18. 5. 2018 se uskuteční 40. České a Slovenské endoskopické dny a 19. Endoskopický den IKEM. Podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce a na webu akce http://www.csed2018.cz/.  

UEG: Nabídka stáže pro odborníky v oboru gastroenterologie

United European Gastroenterology nabízí možnost získání finanční podpory až do výše 1,000 EUR. Přihlášky na rok 2017 bude možné podávat v průběhu září roku 2016. Více informací naleznete na přiloženém odkazu: https://www.ueg.eu/awards-grants/ueg-awards/visiting-fellowships-for-clinicians/     

Vyjádření zástupců České gastroenterologické společnosti

Vážení členové České gastroenterologické společnosti, na tomto odkazu naleznete vyjádření zástupců ČGS k překladům guidelines.

Výběrové řízení na pořadatelství kongresu

Výbor České gastroenterologické společnosti ČLS JEP vyhlašuje výběrové řízení na pořadatelství 36. Českého a Slovenského gastroenterologického kongresu 2019. Vyzýváme zájemce, aby svou kandidaturu oznámili do 17. 11. 2017 na adresu 1. místopředsedy ČGS ČLS JEP MUDr. Ondřeje Urbana, Ph.D. ondrej.urban@vtn.agel.cz a v kopii na sekretariát ČGS na adresu pfeiferova.martina@gmail.com.

Druhé kolo voleb Sekce ambulantních gastroenterologů

Výsledky hlasování prvního kola voleb do Sekce ambulantních gastroenterologů. Výsledky naleznete ZDE