Novinky a aktuality


ENDOLIVE NORD – přenosy zdarma pro členy ČGS ČLS JEP

Vážení členové ČGS, jsme potěšeni, že Vám můžeme nabídnout zdarma přístup k on-line endoskopickým přenosům ENDOLIVE NORD, které proběhnou tento pátek 3.11. 2017.

Výzva k zaslání abstrakt na 25th UEG WEEK

Vážené členky a členové ČGS ČLS JEP, výzvu k zaslání abstrakt na 25th United European Gastroenterology Week, který se bude konat ve dnech 28. 10. – 1. 11. 2017 v Barceloně, Španělsko, naleznete na tomto odkazu.

Ediční plán pro nadcházející čísla časopisu Gastroenterologie a hepatologie

Redakce časopisu Gastroenterologie a hepatologie uvítá originální vědecké články, výsledky studií, přehledové články, kazuistiky, zprávy z kongresů a schůzí společnosti.

18. endoskopický den IKEM, 7. pražský endoskopický den a hands-on training

Dovolujeme si Vás pozvat na 18. endoskopický den IKEM, 7. pražský endoskopický den, který se skuteční dne 14. února 2017 v prostorách Institutu klinické a experimentální medicíny. Jako host vystoupí prof. Alexander Meining, Ulm, Německo Registrace je možná prostřednictvím e-mailové adresy: hedr@ikem.cz Součástí akce je hands-on trénink (registrace gapc@ikem.cz) Součástí akce je unikátní hands-on training 13.2.2017, níže jsou [...]

Výběrové řízení na pořadatelství kongresu

Výbor České gastroenterologické společnosti ČLS JEP vyhlašuje výběrové řízení na pořadatelství 36. Českého a Slovenského gastroenterologického kongresu 2019. Vyzýváme zájemce, aby svou kandidaturu oznámili do 17. 11. 2017 na adresu 1. místopředsedy ČGS ČLS JEP MUDr. Ondřeje Urbana, Ph.D. ondrej.urban@vtn.agel.cz a v kopii na sekretariát ČGS na adresu pfeiferova.martina@gmail.com.